5 лютого 2021 року в області оголошено Днем жалоби

Розпорядженням голови облдержадміністрації Олександр Старуха 5 лютого 2021 року в області оголошено Днем жалоби в пам’ять про трьох пацієнтів та лікаря, які трагічно загинули під час пожежі в обласній інфекційній лікарні.

08:11 05.02.2021

Повідомлення про корупційні та пов’язані з корупцією правопорушення

Відповідно до частини 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

15:20 04.02.2021

З 16 СІЧНЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - УКРАЇНСЬКОЮ!

16 січня 2021 року набрала чинності стаття 30 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, основною вимогою якої є використання української мови під час обслуговування споживачів.

13:09 02.02.2021

Відбулась 4 сесія 8 скликання

Сьогодні в приміщенні актового залу за адресою вул. Центральна, 36 відбулась 4 сесія 8 скликання Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області. В умовах карантину, який продовжується не лише в Михайлівці, а й у всій країні, сесія селищної ради відбулась з мінімальною кількістю учасників. У засіданні взяли участь лише депутати селищної ради та деякі представники виконавчої влади.

12:44 28.01.2021

День пам'яті жертв Голокосту

День пам'яті жертв Голокосту — нагадування про всесвітню трагедію, про масове вбивство євреїв у всіх європейських державах. Протягом розвитку подій Другої світової війни посилено активізувався геноцид, в результаті якого пережили ту війну стільки ж євреїв, скільки й загинули. І Всенародний день пам'яті історичної катастрофи присвячений цій трагічній події. 27 січня вся планета сумує за загиблими та шанує живих, згадуючи про жертви Голокосту.

08:46 27.01.2021

Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів передбачено кримінальну відповідальність

1. Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів - караються позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.

14:58 26.01.2021

День Соборності

22 січня 1919 року на Софійській площі у Києві в урочистій атмосфері відбулося проголошення Акта злуки УНР та ЗУНР в єдину незалежну державу.

13:20 22.01.2021