Вітаємо з Подяками!

Сьогодні в Запорізькій облдержадміністрації за значний особистий внесок у забезпечення соціально-економічного розвитку Запорізької області, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм урочисто нагородили Подяками Прем’єр-міністра України:

14:45 11.09.2020

Виставка-ярмарок декоративних тварин та птахів

Вже стало традицією проводити виставки-ярмарки декоративних тварин та птахів на тариторії Михайлівської селищної ОТГ. Ця осінь також не стала винятком. Саме сьогодні місцеві жителі та гості громади змогли подивитись на чудових та дивовижних тварин та птахів, яких змогли виростити та дбати про них завзяті любителі цього захоплення.

21:05 06.09.2020

Конкурс "Міні-міс Михайлівчанка 2020"

Ось і добіг до завершення конкурс "Міні-міс Михайлівчанка 2020". Сьогодні в приміщені актового залу Михайлівської селищної ради свої нагороди та звання отримали учасниці цього конкурсу.

10:52 31.08.2020

Урочистості 21 серпня 2020 року

Сьогодні в Михайлівці відбулись урочистості, присвячені майбутньому Дню Прапора України, а також відкриття ЦНАПу (Центру надання адміністративних послуг).

15:50 21.08.2020

Нагородження почесним званням «Мати-героїня»

В приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради за вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття ними освіти, розвиток їх здібностей, формування високих духовних і моральних якостей, Литвин Любов Миколаївна та Зюсь Ірина Миколаївна були нагороджені почесним званням "Мати-героїня".

10:16 13.08.2020

Відбулась 36 сесія

Сьогодні в приміщенні сесійного залу Михайлівської селищної ради з дотриманням всіх карантинних правил відбулась 36 сесія 7 скликання. В порядку денному розглядались питання:

14:03 06.08.2020

«День об’єднаних територіальних громад»: перспективи реформування послуг для населення

Минулого тижня в Запорізькій облдержадміністрації відбувся «День об’єднаних територіальних громад», в ході якого обговорили хід та впровадження реформи децентралізації у Запорізькій області, а також діяльність райдержадміністрацій та громад.

08:29 04.08.2020