Інформаційна безпека

Пам'ятка щодо забезпечення інформаційної безпеки при роботі в мережі Інтернет

11:12 20.12.2019

День святого Миколая

"Від хати до хати біленьким сніжком Ходить Святий Миколай із мішком, Приносить дарунки на втіху, Радості море і щирого сміху! Хай осінить своєю любов'ю, Мудрості дасть, і сили, й здоров'я, Ласкою серденько хай зігріває І усі мрії заповітні здійсняє!!!" - з такими вітаннями сьогодні зустрічали цень день жителі Михайлівської селищної ОТГ.

22:18 19.12.2019

Відбулась 30 сесія 7 скликання

В приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради відбулась 30 сесія сьомого скликання Михайлівської селищної ради.

15:37 19.12.2019

День працівників органів РАГСу

Емоційні та важливі події нашого життя так чи інакше пов'язані з РАГСом. Працівники відділів РАЦС не тільки юристи, а й психологи, які повинні вміти вислухати, поспівчувати і допомогти. Вітаємо Вас та бажаємо сил, терпіння і більше приємних приводів для звернень.

08:55 18.12.2019

Придбано новорічні подарунки

На виконання Програми Михайлівської селищної ради "Підтримка та соціальний захист дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування" за рахунок коштів бюджету ОТГ придбано новорічні подарунки (цукерки) для дітей пільгової категорії. Напередодні Дня Святого Миколая діти зможуть отримати свої подарунки.

13:15 13.12.2019

Відбулась 29 сесія 7 скликання

В приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради відбулась 29 сесія сьомого скликання Михайлівської селищної ради.

13:57 12.12.2019

Міжнародне співробітництво

26 листопада у місті Пекін відбулося Сьоме засідання Підкомісії з питань співпраці у сфері сільського господарства під співголовуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України - Торгового представника України та Головного ветеринара міністерства сільського господарства та сільських справ КНР.

10:32 04.12.2019