Реконструкція покрівлі ДНЗ "Вишенька"

Сьогодні представники Михайлівської селищної ради завітали до Бурчацького старостинського округу, де за рахунок державної субвенції на розвиток інфраструктури завершується реконструкція покрівлі будівлі ДНЗ «Вишенька». Вже зовсім скоро малюки зможуть відчути ті перевтілення, які відбулись за цей проміжок часу.

14:44 29.11.2019

Відбулась 27 сесія 7 скликання

Сьогодні в приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради відбулась 27 сесія сьомого скликання Михайлівської селищної ради.

14:51 28.11.2019

Автокрісла та нові штрафи в Україні: що треба знати пасажирам з дітьми

Починаючи від 20 листопада, в Україні вводять адміністративну відповідальність за недотримання правил дорожнього руху щодо перевезення дітей. За перше порушення водієві загрожує штраф в 510 гривень, за повторне протягом року - 850 гривень. За задумом законотворців, нововведення спонукатимуть українців масовіше користуватися дитячими автокріслами, що в результаті зменшить травматизм і смертність на дорогах.

14:59 21.11.2019

День Гідності та Свободи

Сьогодні, з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, на площі біля пам'ятника Т.Г.Шевченка відбулось покладання квітів.

10:56 21.11.2019

Новий службовий автотранспорт

За рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості у КНП «Михайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Михайлівської селищної ради придбано службовий автотранспорт.

08:20 14.11.2019

У Запоріжжі представники чотирьох областей підвищували кваліфікацію у питаннях антикорупційної діяльності

Представники державної служби та органів місцевого самоврядування із Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Донецької областей пройшли в Запоріжжі підвищення кваліфікації за програмою «Запобігання та виявлення корупції – практика застосування».

14:49 07.11.2019

Семінар серії "Кроки для керівників"

У Запорізькому Центрі розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою" вчора відбувся семінар серії "Кроки для керівників" на тему "Фінанси місцевого самоврядування". А сьогодні представники громад, вибори у яких відбулись 2018 року, навчатимуться стратегічному управлінню. Учасники - голови та заступники голів ОТГ Запорізької, Донецької, Харківської, Одеської, Дніпропетровської областей.

08:30 07.11.2019

Привітали ветеранів

Напередодні 76-ї річниці з Дня визволення Михайлівського району від німецько-фашистських загарбників, представники Михайлівської селищної ради завітали до ветеранів війни, котрі захищали наш край та подолали всі труднощі того часу. На нашій території їх залишилось зовсім мало, а саме: Романенко Анатолій Михайлович, Рагрін Олександр Миколайович, Смьордова Марія Олексіївна, Сіріньок Василь Семенович, Шепотько Ганна Єгорівна, Фоменко Леонід Кирилович.

15:07 25.10.2019

Відбулась 25 сесія 7 скликання

17 жовтня 2019 року в приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради була проведена 25 сесія сьомого скликання Михайлівської селищної ради.

16:29 17.10.2019