Дата: від до Скинути

08.04.2021 року відбулося  ІІ засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Михайлівської селищної ради.

16:07 08.04.2021

7 сесія 8 скликання

Сьогодні в сесійній залі адмінбудинку селищної ради за адресою вул. Центральна, буд. 36, 2 поверх відбулось засідання сьомої сесії Михайлівської селищної ради восьмого скликання.

14:27 30.03.2021

Поліцейський офіцер громади

Минулого тижня селищному голові, депутатам та головам комісій Михайлівської селищної ради був представлений проект "Поліцейський офіцер громади". Тож,

13:29 23.03.2021

На дорогах «Великого будівництва» цього року встановлять ще понад 60 систем «Зважування-в-русі»

У 2020 році в ході «Великого будівництва» на українських дорогах вже було встановлено 39 комплексів «Зважування-в-русі». У 2021 році планується побудувати ще 66 таких пунктів автоматичного контролю ваги транспортних засобів, повідомляється на Facebook-сторінці «Великого будівництва».

10:14 17.03.2021

Благодійна допомога КЗ « Михайлівський НВК І-ІІ ступенів «ДНЗ-ЗОШ»»

16 березня 2021 року Михайлівський селищний голова Рикун Володимир Миколайович та приватний підприємець Сліпченко Василь Іванович (магазин «Комфорт» , смт Михайлівка) надали благодійну допомогу КЗ « Михайлівський НВК І-ІІ ступенів «ДНЗ-ЗОШ»» Михайлівської селищної ради.

15:50 16.03.2021

Комплексна послуга "єМалятко"

Сьогодні в приміщенні ЦНАПу відбулась робоча зустріч начальника Михайлівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Леміш Ольги Геннадіївни з адміністраторами  Центру. В ході зустрічі були обговорені проблемні питання щодо надання комплексної послуги "єМалятко", а також зміни в законодавстві у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

14:39 16.03.2021

Президент утворив Консультативну раду з питань забезпечення прав і свобод осіб, які брали участь у захисті України

Президент України Володимир Зеленський утворив Консультативну раду з питань забезпечення гарантій прав і основоположних свобод осіб, які брали участь у захисті України. Відповідний указ № 93/2021 Глава держави підписав сьогодні.

10:54 16.03.2021