Нагородження Грамотою Верховної Ради України

Сьогодні, на сесії Михайлівської селищної ради депутат Запорізької обласної ради Дудка Віктор Іванович, за дорученням голови обласної ради Самардака Григорія Вікторовича, нагородив Грамотою Верховної Ради України за вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну громадську діяльність та високий професіоналізм голові Михайлівської ОТГ Ракшу Олександра Васильовича.

15:00 22.10.2020

Відбулась 38 сесія

Сьогодні в приміщенні сесійної зали Михайлівської селищної ради відбулась заключна 38 сесія сьомого скликання.

13:13 22.10.2020

Відбулась 37 сесія

Сьогодні в приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради відбулась 37 сесія сьомого скликання.

15:45 24.09.2020

Вітаємо з Подяками!

Сьогодні в Запорізькій облдержадміністрації за значний особистий внесок у забезпечення соціально-економічного розвитку Запорізької області, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм урочисто нагородили Подяками Прем’єр-міністра України:

14:45 11.09.2020

Виставка-ярмарок декоративних тварин та птахів

Вже стало традицією проводити виставки-ярмарки декоративних тварин та птахів на тариторії Михайлівської селищної ОТГ. Ця осінь також не стала винятком. Саме сьогодні місцеві жителі та гості громади змогли подивитись на чудових та дивовижних тварин та птахів, яких змогли виростити та дбати про них завзяті любителі цього захоплення.

21:05 06.09.2020