Необхідно повернути архітектурно-будівельний контроль на місця

Відсутність контролю на місцях вже призвела до безладу забудовників, які перестали зважати на рішення державних органів. І ситуація в Запоріжжі, де зводять та продають житло у будинках, не отримавши дозволів ДАБІ – не виключення.

13:25 15.12.2020

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС — день пам'яті в Україні. Саме в цей день завершилось будівництво саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком.

14:04 14.12.2020

Оффлайн та онлайн засідання робочої групи з формування Стратегії розвитку туризму Запорізької області

8 грудня в облдержадміністрації та у приміщенні Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки паралельно відбувалися оффлайн та онлайн засідання робочої групи з формування Стратегії розвитку туризму Запорізької області.

09:43 14.12.2020

Відкрите Звернення Голови Асоціації міст України Віталія Кличка до Президента України, Голови Верховної Ради України,  Голів депутатських фракцій та груп

Відкрите Звернення Голови Асоціації міст України Віталія Кличка до Президента України, Голови Верховної Ради України, Голів депутатських фракцій та груп

Українські громади – села, селища, міста – занепокоєні тим, що у нещодавно  прийнятих Верховною Радою України законах про підтримку підприємців на 2021 рік така підтримка передбачена за рахунок коштів місцевих бюджетів. Зокрема, з наступного року припиняється зарахування до місцевих бюджетів частини (13,44%) акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального. Внаслідок такого рішення громади втратять 7,5 млрд гривень. В той же час держава втратить ефективний інструмент боротьби з тінізацією у сфері обігу пального.

09:41 14.12.2020

Як сформувати новий КЕП від ІДД ДПС на токен: покрокова інструкція

У зв’язку з актуальністю питання щодо переходу з незахищеного носія ключової інформації на захищений носій ключової інформації у програмному забезпеченні «ІІТ Користувач ЦСК-1» (під час генерації особистих ключів), кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг Інформаційно-довідковим департаментом ДПС доповнено "Настанову користувача" пунктом 7 «Перехід на ЗНКІ за електронним запитом».

13:32 19.11.2020

Як дистанційно отримати новий КЕП від ІДД ДПС

Фахівці ІДД ДПС нагадують, що усім користувачам кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС (далі – Надавач) доступний електронний сервіс Повторного (дистанційного) формування сертифікатів за електронним запитом.

13:22 19.11.2020

Відбулась 39 сесія

Сьогодні в приміщенні сесійного залу Михайлівської селищної ради з дотриманням всіх карантинних правил відбулась 39 сесія 7 скликання. В порядку денному розглядались питання:

11:41 19.11.2020