ДЛЯ ЩЕПЛЕНЬ ГРОМАДЯН У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ Є ВСІ ВИДИ ВАКЦИН

Сьогодні перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Володимир Шустов  відвідав локацію з масової вакцинації громадян, що розташована в обласному центрі молоді, щоб особисто ознайомитися з її роботою та обговорити можливі проблемні моменти.

09:22 03.08.2021

У КОЖНІЙ ГРОМАДІ В УКРАЇНІ ДО КІНЦЯ 2022 РОКУ МАЮТЬ З’ЯВИТИСЯ СУЧАСНІ ПАРКИ ДОЗВІЛЛЯ – КИРИЛО ТИМОШЕНКО

Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко переконаний, що держава та місцеві громади мають не лише дбати про покращення інфраструктури й надання якісних послуг громадянам, а й створити людям умови для гарного відпочинку. Саме тому серед проектів, які реалізують у межах національних програм, з’явилися об’єкти дозвілля, культури, спорту.

10:10 02.08.2021

ЗАПОРІЗЬКІ МОСТОБУДІВНИКИ З'ЄДНАЛИ ЛІВИЙ БЕРЕГ ДНІПРА З ХОРТИЦЕЮ

Роботи на флагмані програми «Велике будівництво» йдуть рекордними темпами у цілодобовому режимі. Сьогодні плавкран «Захарій» встановив останню секцію прогонової будови верхової сторони споруди № 10.

15:49 28.07.2021

Відбулась 11 сесія 8 скликання

Сьогодні, 22 липня 2021 року, відбулась одинадцята сесія Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області.

11:29 22.07.2021