УКРАЇНА ВІДКРИВАЄ ВАКЦИНАЦІЮ ПРОТИ COVID-19 ДЛЯ ВСІХ ОХОЧИХ

Україна відкриває останній - 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19, на якому щеплюватимуть усіх охочих віком від 18 років.  При цьому пріоритет надаватиметься вразливим групам населення, зокрема людям віком від 60 років та людям із супутніми захворюваннями.

22:16 20.07.2021

Задекларована праця - це трудові й соціальні права

Працювати за трудовим договором – вигідно! Трудове законодавство гарантує найманому працівнику здорові та безпечні умови праці, оплачувані відпустки й лікарняні. Йому допоможуть у разі нещасного випадку на роботі, нададуть пільги, якщо він має малолітніх дітей. Всього цього позбавлені незадекларовані працівники. Трудові відносини регулює Кодекс законів про працю Також трудові права й соціальні гарантії прописані в законах «Про відпустки», «Про оплату праці», «Про охорону праці», «Про зайнятість населення» та інших нормативно-правових актах. Отже, які права мають офіційно оформлені працвники?

16:24 06.07.2021

День слідчого

1 липня в Україні відзначається День слідчого, професійне свято фахівців, які працюють в усіх правоохоронних органах країни, діяльність яких спрямована на захист національної безпеки, законності, правопорядку, прав і свобод громадян.

09:37 01.07.2021

З 1 липня Держпраці у взаємодії з ДПС розпочне інспектування з питань виявлення незадекларованих працівників

Під час формування Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік був узгоджений механізм спільної роботи ряду державних органів, у тому числі Держпраці та ДПС, щодо реалізації спільних заходів, спрямованих на стимулювання роботодавців і працівників до переходу від неформальних до задекларованих трудових відносин.

23:39 25.06.2021

Відбулась 10 сесія 8 скликання

Сьогодні, 23 червня 2021 року, відбулась десята сесія Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області.

13:40 23.06.2021

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Відповідно до Указу Президента України від 17. 11. 2000 № 1245/2000 щорічно 22 червня наша держава відзначає День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни «…з метою всенародного вшанування пам’яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, їх подвигу та жертовності…».

13:12 22.06.2021

День медичного працівника

Кожен рік в адресу медичних працівників з нагоди їх професійного свята лунають найщиріщі вітання.

10:39 18.06.2021

Візит народного депутата України

Сьогодні з робочим візитом до Михайлівської селищної громади завітав народний депутат України Павло Мельник. Головна тема візиту – медицина. На зустрічі були присутні селищний голова Володимир Рикун, заступник голови Василівської РДА Олексій Тимків, директор КНП «Михайлівська багатопрофільна лікарня» Іван Гайдаржі та директор КНП «Михайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сергій Лукашенко.

15:10 28.05.2021

Держпраці об’єднує зусилля для зниження рівня незадекларованої праці

Як показує досвід діяльності Держпраці впродовж усього часу її існування, неформальна зайнятість не є проблемою виключно держави або одного державного органу. Незадекларована праця зачіпає інтереси всіх учасників ринку та цілого ряду державних органів.

10:57 28.05.2021