Дата: від до Скинути

Кампанія щодо зниження рівня незадекларованої праці в регіоні – підсумки 4 місяців 2021 року

Головне управління Держпраці в Запорізькій області з метою зниження рівня незадекларованої праці розробило на початку року паспорт неформальної зайнятості регіону та визначило найбільш ризикові сфери господарювання та категорії роботодавців, а саме: транспорт, будівництво, сільське господарство, торгівлю та діяльність готелів і ресторанів. Для досягнення мети щодо зростання кількості застрахованих осіб у регіоні при Головному управлінні Держпраці у Запорізькій області створена постійно діюча робоча група з питань запобігання використанню незадекларованої праці, до складу якої ввійшли представники Державної податкової служби, Пенсійного фонду, Нацполіції, Укртрансбезпеки, Держпродспоживслужби та соціальних партнерів – обласних організацій профспілок і роботодавців.

10:55 28.05.2021

Відбулась 9 сесія

Сьогодні, 27 травня 2021 року, відбулась дев’ята сесія Михайлівської селищної ради, на яку були запрошені виконавчий комітет громади та заступник голови Василівської РДА Олексій Тимків.

15:17 27.05.2021

ПРО РОБОТУ “ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ” З ПРОТИДІЇ НАСИЛЬСТВУ

В Україні людина, яка стала жертвою або свідком домашнього насилля, насильства за ознакою статі або стосовно дітей, може повідомити про це, зателефонувавши до урядового кол-центру за номером 15-47.

08:37 20.05.2021

Робочий візит Народного депутата України Юлії ЯЦИК

Сьогодні до Михайлівської селищної громади з робочим візитом завітала Народний депутат України – Юлія ЯЦИК. На зустрічі були присутні Михайлівський селищний голова Володимир РИКУН, депутати Запорізької обласної ради: Віктор ДУДКА, Наталя КРУГЛЯК, Олександр БІІЛИЙ та Олег КАЛІМАН, голова Василівської РДА Андрій ХОЛОША, голова Василівської районної ради Олена ЗДОР, депутати Михайлівської селищної ради та актив громади.

13:24 12.05.2021

Вшанування ветеранів

Напередодні Дня Перемоги, за дорученням селищного голови Володимира РИКУНА, працівники та старости Михайлівської селищної ради завітали до ветеранів Другої світової війни, які проживають на території Михайлівської громади.

14:30 08.05.2021

Впорядкування території

Напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги - 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні працівниками Михайлівської селищної ради була впорядкована територія біля адмінбудівлі ради, а також територія біля пам'ятника, що знаходиться на виїзді в сторону смт Пришиб.

13:42 08.05.2021

8 сесія 8 скликання

Сьогодні в сесійній залі адмінбудинку селищної ради за адресою вул. Центральна, буд. 36, 2 поверх відбулось засідання восьмої сесії Михайлівської селищної ради восьмого скликання.

13:12 29.04.2021

ЧОРНОБИЛЬСЬКА КАТАСТРОФА: КОРОТКА ІСТОРІЯ ПРО ТРАГЕДІЮ, ЯКА НАЗАВЖДИ ЗАКАРБУВАЛАСЯ В ПАМ’ЯТІ

Події цього дня стали однією з наймасштабніших трагедій для людства. Вибух, який зруйнував життя тисячам людей і утворив багатокілометрову зону відчуження, назавжди закарбувався в пам’яті не одного народу.

10:00 23.04.2021

Засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Михайлівської селищної ради

Сьогодні відбулось ІІІ засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Михайлівської селищної ради.

22:16 15.04.2021