Рекрутинг: оперативно, якісно, вчасно

Вже два роки фахівці Запорізької служби зайнятості надають роботодавцям послуги з підбору персоналу по типу рекрутинга. Тільки в цьому році залучено до співпраці майже 1500 роботодавців. Працевлаштовано за допомогою рекрутерів більше 2000 осіб.

08:46:47 07.08.2019

6,5 тисяч роботодавців області скористалися послугами служби зайнятості

Вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями. Головна мета служби зайнятості – щоб кожен пошукач роботи мав гідну роботу із гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни.

15:37:59 24.07.2019

Чи задоволені Ви послугами, що надає державна служба зайнятості? Триває анкетування роботодавців

До 19 серпня 2019 року триває опитування роботодавців щодо задоволеності надання послуг державною службою зайнятості. Служба зайнятості змінюється та прагне покращити обслуговування населення.

10:26:16 12.07.2019

Навчання у ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» - запорука вдалого працевлаштування

Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – спеціалізовані навчальні заклади сучасного європейського рівня для дорослого населення, що створені для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання.

10:23:34 12.07.2019

Рідкісні вакансії Запорізької області, або яких працівників роботодавці шукали найменше

В базі даних  Запорізької служби зайнятості за шість місяців цього року налічувалось 28тис. 350 вакансій. Серед них є різні: і з великими заробітними платами, і не дуже, вакансії для фахівців, і для робітників. Бувають і вакансії, які зустрічаються дуже рідко. Серед лідерів у цьому році наступні:

09:37:47 08.07.2019

231 демобілізований учасник АТО/ООС знайшов роботу за допомогою служби зайнятості

Основне завдання служби зайнятості – це якісне надання послуг всім категоріям громадян, які звернулися до служби зайнятості за пошуком роботи. Питання зайнятості демобілізованих військовослужбовців, у т.ч. учасників антитерористичної операції, займають особливе місце у соціально – економічній політиці Запорізької області.

10:04:21 03.07.2019

Інститут кар’єрного радника як інструментарій для ефективного працевлаштування

З 1 січня 2019 року центри зайнятості працюють за новим Порядком реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу. Нормативним документом запроваджено роботу кар’єрних радників. Це один з кроків модернізаціі служби зайнятості, що сприятиме продуктивному працевлаштуванню населення.

15:13:37 25.06.2019