Новини

«Наша мета – побудова якісно нових рівнів взаємодії з клієнтами через покращення електронних сервісів та модернізацію служби зайнятості на підставі світових практик», – директор Запорізького обласного центру Ірина Дуднік

Із січня 2019 року в усіх центрах зайнятості почали роботу кар’єрні радники. Важливим елементом впровадження в роботу служби зайнятості інституту кар’єрних радників стало розширення спектру послуг для клієнтів з урахуванням індивідуальних потреб, їх рівня професіоналізму, ступеня трудової мотивації та мобільності.

16:16:44 11.02.2020

Ринок праці Запорізької області

Станом на 07 лютого 2020 року чисельність безробітних громадян по області становила 20,8 тис. осіб, з них 16,9 тис. осіб отримують допомогу по безробіттю.

16:15:23 11.02.2020

Ваучер як нова сходинка у кар’єрі

Щоб стати конкурентоспроможним на ринку праці, сьогодні одного фаху не достатньо. Служба зайнятості надає своїм клієнтам можливість опанувати нові, сучасні та необхідні на ринку праці професії, підвищити свою кваліфікацію, самоствердитися та активізувати свою життєву позицію.

16:13:05 11.02.2020

Кар’єрні радники: рік персонального супроводу

Вже рік як в роботу служби зайнятості введено  інститут кар’єрного радника, який здійснює поглиблений індивідуальний супровід безробітних. То що змінилось? Час підвести підсумки.

08:06:19 13.01.2020

Службі зайнятості 29 років. Майже 877 тисяч громадян знайшли роботу

21 грудня – день народження Державної служби зайнятості. З дня створення служба пройшла важливі етапи становлення та розвитку на ринку праці. Започаткування Державної служби зайнятості відбулося водночас із законодавчим визначенням такого соціально-економічного явища, як безробіття, усвідомленням суспільством, соціальними партнерами, органами влади нових процесів, що відбуваються на ринку праці.

14:54:44 24.12.2019

Ірина Дуднік: «Наша мета - надання послуг на високопрофесійному рівні з залученням сучасних засобів комунікації як безробітним, так і роботодавцям»

Наприкінці року прийнято підбивали підсумки, аналізувати роботу та планувати свої дії на наступний рік. Служба зайнятості модернізується та змінюється, стає більш сучасною, постійно вдосконалює якість послуг, впроваджує нові підходи та форми роботи.

14:51:32 20.12.2019

Співпраця – крок до сприяння у працевлаштуванні

13  грудня в Михайлівській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості відбувся профінформаційний захід, мета  якого, як завжди, - сприяння у працевлаштуванні осіб, які перебувають на обліку в службі зайнятості у пошуках роботи.

15:28:25 17.12.2019