Дата: від до Скинути

Відзначення Дня пам’яті та примирення (8 травня) та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня)

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства (загинуло від 50 до 85 мільйонів людей). Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни.

14:27 06.05.2020

Акція від ПрАТ "Запорізький залізнорудний комбінат"

Сьогодні в Михайлівці відбулась безкоштовна акція ПрАТ "Запорізький залізнорудний комбінат", а саме - мешканцям були роздані засоби захисту (маски та антисептики). Кожен зміг отримати ту кількість засобів, яка йому була необхідна.

13:13 30.04.2020

З Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Сердечно вітаємо вас із професійним святом! Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу нашої ОТГ. Адже це – затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття. Упевнені, що ваші зусилля й надалі сприятимуть зростанню комфортності життя наших жителів, забезпеченню найповнішого задоволення їхніх потреб, розширення асортименту послуг, наближення їх якості до міжнародних стандартів. Дякуємо вам, трудівники галузі, за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо людей. Бажаємо вам і вашим родинам доброго здоров’я, щастя, рясних матеріальних статків, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків.

16:03 15.03.2020

З Днем землевпорядника!

Дорогі землевпорядники! Прийміть найщиріші вітання та побажання міцного здоров’я, добробуту, щастя, злагоди в родинах, плідної праці, впевненості у завтрашньому дні! Хай професійні досягнення активно служать збереженню землі як безцінного дару природи, примноженого працею людини.

15:58 14.03.2020

Звіт селищного голови перед громадою

Відповідно до вимог ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", 13 березня о 14.00 в приміщенні Михайлівської селищної ради селищний голова відзвітував про результати роботи за 2019 рік.

15:39 13.03.2020

Засідання виконавчого комітету

Сьогодні в приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради відбулось засідання виконавчого комітету Михайлівської селищної ради. Одним із питань засідання було введення карантинних заходів на території Михайлівської ОТГ.

11:21 13.03.2020

КЕРІВНИКИ ТЕРИТОРІЙ ОБЛАСТІ ЗІБРАЛИСЬ НА ВІДКРИТИЙ ДІАЛОГ У РАМКАХ ДНЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

В облдержадміністрації відбувся традиційний День об’єднаних територіальних громад, який зібрав усіх керівників територій області. Участь у заході взяли голова облдержадміністрації Віталій Туринок, керівниця апарату ОДА Зінаїда Бойко. Михайлівську селищну ОТГ представляв секретар ради Олександр Лактіонов.

09:53 13.03.2020