День працівників органів РАГСу

Емоційні та важливі події нашого життя так чи інакше пов'язані з РАГСом. Працівники відділів РАЦС не тільки юристи, а й психологи, які повинні вміти вислухати, поспівчувати і допомогти. Вітаємо Вас та бажаємо сил, терпіння і більше приємних приводів для звернень.

08:55 18.12.2019

Придбано новорічні подарунки

На виконання Програми Михайлівської селищної ради "Підтримка та соціальний захист дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування" за рахунок коштів бюджету ОТГ придбано новорічні подарунки (цукерки) для дітей пільгової категорії. Напередодні Дня Святого Миколая діти зможуть отримати свої подарунки.

13:15 13.12.2019

Відбулась 29 сесія 7 скликання

В приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради відбулась 29 сесія сьомого скликання Михайлівської селищної ради.

13:57 12.12.2019

Міжнародне співробітництво

26 листопада у місті Пекін відбулося Сьоме засідання Підкомісії з питань співпраці у сфері сільського господарства під співголовуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України - Торгового представника України та Головного ветеринара міністерства сільського господарства та сільських справ КНР.

10:32 04.12.2019

Реконструкція покрівлі ДНЗ "Вишенька"

Сьогодні представники Михайлівської селищної ради завітали до Бурчацького старостинського округу, де за рахунок державної субвенції на розвиток інфраструктури завершується реконструкція покрівлі будівлі ДНЗ «Вишенька». Вже зовсім скоро малюки зможуть відчути ті перевтілення, які відбулись за цей проміжок часу.

14:44 29.11.2019

Відбулась 27 сесія 7 скликання

Сьогодні в приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради відбулась 27 сесія сьомого скликання Михайлівської селищної ради.

14:51 28.11.2019

Автокрісла та нові штрафи в Україні: що треба знати пасажирам з дітьми

Починаючи від 20 листопада, в Україні вводять адміністративну відповідальність за недотримання правил дорожнього руху щодо перевезення дітей. За перше порушення водієві загрожує штраф в 510 гривень, за повторне протягом року - 850 гривень. За задумом законотворців, нововведення спонукатимуть українців масовіше користуватися дитячими автокріслами, що в результаті зменшить травматизм і смертність на дорогах.

14:59 21.11.2019