День Гідності та Свободи

Сьогодні, з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, на площі біля пам'ятника Т.Г.Шевченка відбулось покладання квітів.

10:56 21.11.2019

Новий службовий автотранспорт

За рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості у КНП «Михайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Михайлівської селищної ради придбано службовий автотранспорт.

08:20 14.11.2019

У Запоріжжі представники чотирьох областей підвищували кваліфікацію у питаннях антикорупційної діяльності

Представники державної служби та органів місцевого самоврядування із Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Донецької областей пройшли в Запоріжжі підвищення кваліфікації за програмою «Запобігання та виявлення корупції – практика застосування».

14:49 07.11.2019

Семінар серії "Кроки для керівників"

У Запорізькому Центрі розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою" вчора відбувся семінар серії "Кроки для керівників" на тему "Фінанси місцевого самоврядування". А сьогодні представники громад, вибори у яких відбулись 2018 року, навчатимуться стратегічному управлінню. Учасники - голови та заступники голів ОТГ Запорізької, Донецької, Харківської, Одеської, Дніпропетровської областей.

08:30 07.11.2019

Привітали ветеранів

Напередодні 76-ї річниці з Дня визволення Михайлівського району від німецько-фашистських загарбників, представники Михайлівської селищної ради завітали до ветеранів війни, котрі захищали наш край та подолали всі труднощі того часу. На нашій території їх залишилось зовсім мало, а саме: Романенко Анатолій Михайлович, Рагрін Олександр Миколайович, Смьордова Марія Олексіївна, Сіріньок Василь Семенович, Шепотько Ганна Єгорівна, Фоменко Леонід Кирилович.

15:07 25.10.2019

Відбулась 25 сесія 7 скликання

17 жовтня 2019 року в приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради була проведена 25 сесія сьомого скликання Михайлівської селищної ради.

16:29 17.10.2019

Оперативна нарада

Сьогодні, о 8-00 ранку, в приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради відбулась оперативна нарада з питань технічного обслуговування та ремонтних робіт газопостачання, які планується провести 15 жовтня 2019 року.

08:34 11.10.2019

До уваги споживачів природного газу!!!

15 жовтня 2019 року з 08-00 до 20-00 у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на газопроводах середнього тиску тимчасово буде припинено газопостачання смт. Михайлівка.

16:31 10.10.2019