Відбулась 31 сесія 7 скликання

В приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради відбулась 31 сесія сьомого скликання Михайлівської селищної ради.

13:15 23.01.2020

Запорізька обласна державна адміністрація оголошує про проведення обласного конкурсу «Господиня свого краю».

Конкурс проводиться з метою підвищення ролі жінок у суспільстві, підтримки жінок, які плідно працюють у різних сферах господарського, суспільно-політичного, духовного і громадського життя Запорізької області.

09:01 17.01.2020

Щедрий Вечір

Сьогодні до працівників Михайлівської селищної ОТГ завітали учні КЗ «Бурчацька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу Є.І.Носаль» МСР МР ЗО, та не просто завітали, а відвідали в костюмованих образах та з невеликою виставою, адже сьогодні відзначається свято Щедрий Вечір або свято Меланки.

13:00 13.01.2020

Поповнення спецтехнікою

За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад придбано мінітрактор разом з комплектувальними виробами до транспортних засобів спеціального призначення.

14:57 10.01.2020

Обережно, ТУМАН!

Майже кожного дня територію нашого регіону окутує туман. Тому, до Вашої уваги декілька порад, яких необхідно дотримуватись водіям під час подорожі на авто:

09:20 27.12.2019

Інформаційна безпека

Пам'ятка щодо забезпечення інформаційної безпеки при роботі в мережі Інтернет

11:12 20.12.2019

День святого Миколая

"Від хати до хати біленьким сніжком Ходить Святий Миколай із мішком, Приносить дарунки на втіху, Радості море і щирого сміху! Хай осінить своєю любов'ю, Мудрості дасть, і сили, й здоров'я, Ласкою серденько хай зігріває І усі мрії заповітні здійсняє!!!" - з такими вітаннями сьогодні зустрічали цень день жителі Михайлівської селищної ОТГ.

22:18 19.12.2019

Відбулась 30 сесія 7 скликання

В приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради відбулась 30 сесія сьомого скликання Михайлівської селищної ради.

15:37 19.12.2019